Akademia Nowych Mediów dla Dzieci

Chciałbyś przekierować jego uwagę na konstruktywne, wspierające działania?

Pokazać dobrą stronę internetu i możliwości, jakimi dysponuje. Właśnie rusza “Akademia Nowych Mediów” – projekt dla dzieci w wieku od 9. do 13. roku życia. 

Nowe media nie tylko istotnie zdefiniowały teraźniejszość. Bez nich już nikt nie wyobraża sobie przyszłości. To niezwykle skuteczne narzędzia komunikacji: bycia, funkcjonowania, tworzenia, działania.

Jeśli Twoje dziecko spędza dużo czasu przed ekranami, a Ty chcesz, aby czas spędzony w sieci nie był czasem straconym, zapraszamy do Akademii Nowych Mediów.

Zapraszamy do miejsca, które bezproduktywność zamienia w produktywność, dając konkretne umiejętności i zdolności, bez których zawody przyszłości nie będą funkcjonować.

Akademia Nowych Mediów to warsztaty współczesnego dziennikarstwa, które sięgają po najnowocześniejsze kanały komunikacji z odbiorcą.

Tutaj nauczymy się:

  • pisać angażujące treści
  • tworzyć podcasty
  • działać na YT
  • właściwie korzystać z social mediów
  • bezpiecznie i mądrze korzystać z sieci
  • netetykiety

Przyjrzymy się językowi mediów, nauczymy się tworzyć angażujące komunikaty, dowiemy się, gdzie jest granica między perswazją a manipulacją, na nowo zdefiniujemy nasze zdolności. Poznamy pierwsze pojęcia z zakresu marketingu i PR. Dowiemy się, jak przeprowadzić wywiad i jak napisać felieton.

Akademia Nowych Mediów dla Dzieci/ Centrum Navigare w szczegółach:
?zajęcia dedykowane dzieciom w wieku 9 – 13 lat
?spotkania odbywają się 1 raz w tygodniu i trwają 90 minut
?ANM podzielona jest na 5 bloków tematycznych

Koordynatorem Akademii Młodego Menadżera jest Anna Hacuś – dziennikarka, dyrektor artystyczny Agencji Kreatywnej BeSpoke PR, autorka artykułów prasowych. Patronat merytoryczny nad Akademią Nowych Mediów objęła agencja PR BeSpoke

Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu, we wtorki.