Warsztaty zdrowego odżywiania dla nastolatek

Jedzenie bywa dla Ciebie pocieszeniem?

Zdarza się, że patrząc w lustro, źle o sobie myślisz?

Ciągle tkwisz w błędnym kole odchudzania i ulegasz pokusom?

Możemy Ci pomóc.

Jeśli zauważyłaś, że jedzenie jest dla Ciebie problemem. Gdy zdarza się, że raz unikasz produktów zakazanych, raz zjadasz je łapczywie. Gdy masz wyrzuty sumienia po spożytym posiłku i znasz ilość kalorii w każdym ze zjadanych produktów, możesz borykać się z problemem zaburzenia odżywania. Zmień swoje nawyki na prozdrowotne i świadomie decyduj o tym, co jesz. Dlaczego warto?

Połączyłyśmy wiedzę z zakresu psychodietetyki i psychologii, aby skutecznie pomóc Ci zbudować zdrową relację z jedzeniem i cieszyć się dobrym samopoczuciem.

Zamknięta grupa poświęcona edukacji z zakresu psychologii i psychodietetyki dostarczy Ci fachowej wiedzy oraz wsparcia w drodze do procesu zdrowienia.

Skupimy się na praktycznych aspektach radzenia sobie z barierami psychicznymi i nieprzyjemnymi doświadczeniami, które stoją na drodze do uważnego i świadomego decydowania o swoim żywieniu.

Co zyskasz?

  • Nauczysz się angażować w zachowania sprzyjające zdrowiu nawet wówczas, gdy doświadczasz trudnych myśli i spadku motywacji.
  • Pokażemy Ci, jak zamienić bezproduktywną walkę z samym sobą i własnym ciałem w życzliwą relację pomagającą elastycznie dbać o Twoje wartości i zdrowie.
  • Dowiesz się, jak zmniejszyć lęk przed jedzeniem, jak radzić sobie ze szkodliwymi przekonaniami na temat żywienia i samego siebie.
  • Zdobędziesz kompetencje pozwalające na zaangażowane działanie sprzyjające zdrowiu.

Prowadzące: Julia Marek (psycholog) i Agata Bilińska (psychodietetyk, dietetyk kliniczny)

Spotkania będą odbywały się w poniedziałki w godzinach 17.30-19.00.