Podstawowa Opieka Zdrowotna NFZ

Witamy w dziale podstawowej opieki zdrowotnej POZ Betania w Navigare!

Nasze usługi:

  • Lekarz Rodzinny: nasza przychodnia oferuje kompleksową opiekę lekarza rodzinnego, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.
  • Szczepienia dla Dzieci i Dorosłych: prowadzimy pełny zakres szczepień, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pacjentów w każdym wieku.
  • Opieka Pediatryczna: specjalistyczna opieka dla najmłodszych jest dla nas priorytetem.
  • Badania w zakresie POZ: Oferujemy szeroki zakres badań diagnostycznych wykonywanych na miejscu, dla Państwa wygody.
  • Opieka Koordynowana: Dostarczamy wszechstronną opiekę, wspierając pacjentów na każdym etapie leczenia.


Dlaczego warto nas wybrać?

  • Oferujemy Świadczenia Refundowane przez NFZ
  • Jesteśmy dostępni dla wszystkich, oferując wysoką jakość usług medycznych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia
  • Doświadczeni Specjaliści: Nasz zespół to wykwalifikowani lekarze i personel medyczny, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić Państwu opiekę na najwyższym poziomie.
  • Komfort i Dostępność: Nowoczesne wnętrza naszej przychodni zostały zaprojektowane z myślą o Państwa komforcie i wygodzie.


Deklaracja Wyboru Lekarza
Zachęcamy do składania deklaracji wyboru naszych lekarzy jako Państwa lekarza rodzinnego. Proces ten jest prosty i wygodny – wystarczy złożyć deklarację na Internetowym Koncie Pacjenta.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj:

https://pacjent.gov.pl/aktualnosc/wybor-lekarza-pielegniarki-poloznej-poz

Poznaj Naszych Specjalistów:

dr Magdalena Szubert- Sikorska – Specjalista medycyny rodzinnej z  ponad 20-letnim stażem. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Obejmuje swoją opieką noworodki, niemowlęta, dzieci starsze, młodzież dorosłych i seniorów. Nadzoruje opiekę koordynowaną. Ukończyła dodatkowo studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Placówkami Medycznymi. Na co dzień intensywnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu pediatrii i medycyny rodzinnej. Uwielbia podróże, żeglarstwo, narciarstwo oraz dobre książki.

 

 

dr Jarmila Jaša-Przyniczyńska – Specjalista Medycyny Rodzinnej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu T.G. Masaryka w Brnie. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zyskała pracując w Oddziale Neonatologii w Szpitalu Miejskim Nr 1 w Sosnowcu oraz w przychodniach POZ w Dąbrowie Górniczej. W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na profilaktykę chorób cywilizacyjnych oraz diagnostykę prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży. Zgodnie z założeniami medycyny rodzinnej zajmuje się holistycznym podejściem do zdrowia całej rodziny. Swoją wiedzę pogłębia na bieżąco uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. Prywatnie mama dwójki dzieci, wolne chwile aktywnie spędza zimą jeżdżąc na nartach, latem żeglując. Biegle posługuje się językiem czeskim, słowackim, rosyjskim i angielskim.

 

 

Katarzyna Florek – pielęgniarka z wieloletnim stażem. Specjalizuje się w opiece nad osobami starszymi, przewlekle chorymi oraz pacjentami borykającym się z problemem ran przewlekłych. Prowadzi również punkt szczepień. Intensywnie dba o swój rozwój zawodowy podnosząc kwalifikacje podczas różnych szkoleń i warsztatów.

 

 

 

 

Rejestracja:

telefon: 507019119 lub osobiście w Centrum Medycznym Navigare

mail: filianavigare@nzozbetania.pl